Kuluhana Grup ; gayrimenkul alım-satımı , kiralanması, inşaatların projelendirilerek yapımı, dekorasyonu, Turizm Acentası ve Hotel işletmeciliği ( www.kuluhanahotel.com) vb.. Konularda hizmet vermek üzere 1990 yılında faaliyetlerine başlayan bir aile şirketi olup; kazandığı bilgi ve birikimlerini bugün web alanındaki deneyimleri ile birleştirerek hızla ilerlemeyi kendine hedef seçmiştir.
Kuluhana Grup, Emlak Sektöründe özellikle Antalya’nın Kaş/Kalkan bölgesinde 1990 yılından günümüze uzmanlaşmış bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuluhana Grup olarak şirketimizin en önem verdiği manevi duygular arasında dürüstlük, çalışkanlık ve gerçek hizmet kalitesi ön planda yer almaktadır. Hizmet anlayışı ve güvenilirliğinin bir sonucu olarak firmamız, yıllar içinde müşterilerinin saygınlığını kazanmış olmanın haklı onurunu ve gururunu taşımaktadır.
Kuluhana Grup, emlak sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Bizler öncelikle müşterimizin nasıl bir yer aradığını anlamaya özen gösteririz ki; ihtiyaçlarına cevap verecek çözümler önererek sonuca gitmeyi hedefleriz . Böylece müşterimiz değerli zamanını boşa harcamamış ve kendisini gereksiz yere yormamış olmaktadır. Bunu yaparken de müşterimizi en çok memnun edebilecek alternatifler üzerinde durmaya özen gösteririz. Bizler için müşterilerimizin aldıklaır hizmetlerden memnun olarak ayrılması çok büyük önem taşımaktadır. Bu kapsamda müşterilerimizin önemli bir kısmı, daha önce verdiğimiz hizmetten duydukları memnuniyetin bir sonucu olarak bize tekrar gelenlerden kalıplaşmış müşteri gruplarından ve referanslarımızdan oluşmaktadır.
Kuluhana Grup olarak 2005 yılında gerekleştirdiğimiz en güncel hizmetimiz ise, müşterilerimizin ilan taleplerini bize ulaştırıp, portfoyümüz sayesinde mülklerinin kiralanması veya satılmasını sağlamak üzere kurulan www.kuluhanaemlak.com Web Sitesi hizmetidir. Bu sitenin temel amacı, müşterilerimizin internet üzerinden aradıkları gayrimenkullere kolayca ulaşabilmeleri ve aynı kolaylıkla ilan taleplerini bize gönderebilmeleridir.
Biz mesleğimize hak ettiği saygınlığı kazandırmak istiyoruz ve mesleğini sorumlulukla yerine getiren, kaliteli hizmet veren, dürüst ve ilkeli meslektaşlarımızla birlikte çalışmayı arzu ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Kuluhana Grup ; değerlerine sahip çıkan ; gerçek çözümleri bulmak adına her türlü hizmet vermeye hazır olan ; müşterilerinin tatilde yaşam standartlarını her zaman yüksek tutmayı hdefleyen; turizm ve inşaat alanıdaki faaliyetlerinde örnek olmayı hedefleyen bir firmadır.

VİZYONUMUZ

Saygın ; ulusal ve uluslararası platformda marka edinmeyi amaçlayan, kusursuz hizmet hedefine sahip, birey odaklı, yönetim anlayışını kurumsal olmaktan alan bir firma olarak sektörde yar almak….
Kuluhana Grup Turizm